ביטוח
ביטוח

הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח חול Smart Travel
כולל כיסוי לקורונה

הפוליסה כוללת כיסוי רפואי ללא הגבלה, ואפליקציה שתאתר ותקבע ותשלם עבורך לרופא, מופק ע"י ביטוח עולמי

למה ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס?

אפשרות קביעת תור לרופא

קובעים תור לרופא במרפאה או במלון דרך האפליקציה של הפניקס

איתור רופא בחו"ל

האפליקציה של הפניקס תאתר עבורך רופא בסביבתך

החל מ- 2$ להיום

הביטוח של הפניקס כולל כבודה, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, צד שלישי, ביטול/קיצור נסיעה

ללא השתתפות

אין תשלום במקום, מטופל ע"י הפניקס

כיוסי רפואי ללא הגבלה

בהפניקס הוצאות רפואיות בחו"ל ללא הגבלה

רופא ONLINE

 התייעץ עם רופא מישראל מטעם הפניקס 24/7

הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס smart travel המשתלם בישראל הכולל ביטוח רפואי מלא ללא הגבלה, הכולל הטסה רפואית, איתור וחילוץ, חבות כלפי צד שלישי, ניתן להרחיב את הפוליסה גם לכיסויים הבאים: מגן קורונה, ביטול וקיצור נסיעה מסיבה רפואית, כבודה ועוד. פוליסה ללא השתתפות עצמית(למעט סלולר ומחשב נייד) הפוליסה כוללת גם אפליקציה של הפניקס שתאתר עבורך רופא בחו"ל, שדרכה ניתן לקבוע תור, ואין צורך לשלם לרופא, התשלום הוא על חשבון הפניקס.

ביטוח נסיעות

לביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס מורכב מכמה רבדים. החלק המשמעותי הוא החלק הבסיסי והראשון אשר מדבר על הכיסוי הביטוח הרפואי למצב רפואי חדש בנגרם בחו"ל, כיסוי זה נועד לתת מענה לקשת רחבה לאירועים רפואיים בחו"ל: פינוי באמבולנס, הוצאות טיפול נמרץ חלילה, אשפוז, הטסה רפואית לארץ במקרה של תאונה(במידה ולא ניתן לתת טיפול רפואי מתאים בה שוהה המבוטח), עליות התרופות שקנה המבוטח בחו"ל, ביקור רופא, טיפולי שיניים בחירום, הוצאות להיריון עד שבוע 12 שהתגלה בזמן השהיה בחו"ל, הוצאות איתור וחילוץ, עלויות הקשורות בהעברה גופה לארץ, וחבות כלפי צד שלישי.

הרובד השני של ביטוח נסיעות לחול SMART TRAVEL מדבר על הרחבות לביטוח הבסיסי הכולל בין היתר: ביטוח למצב רפואי קודם – החמרה, כיסוי ביטוחי להוצאות בעקבות החמרה בלתי צפויה של היריון תקין בחו"ל, ביטוח למטען / כבודה במקרה של גניבה או אובדן, הרחבות לפעילויות ספורט כגון: ספורט אתגרי, ספורט חורף, ספורט תחרותי, ביטוח למכשירים אלקטרונים בגין גניבה: מצלמה, סלולרי, מחשב נייד או טאבלט, ואף כיסוי לביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל.

הפניקס מובילה גם בביטוח נסיעות

ביטוח ספורט חורף - סקי

ביטוח לתרמילאים

ספורט אתגרי

המדריך המלא | הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל

הפניקס ביטוח נסיעות סמארט טרוול

לא חשוב לאיפה אתם טסים, עם הביטוח של הפניקס סמארט טרוול תוכלו לצאת לחופשה או לטיול בראש שקט בידיעה שאתם מכוסים מבחינת ביטוח לכל תרחיש אפשרי. ועל אחת כמה וכמה בימי הקורונה.

כולנו אוהבים לצאת לחופשות בחו"ל, לראות מקומות חדשים בעולם, ליהנות, לצאת מהשגרה. חופשות בחו"ל הן להיות חלק משמעותי באורח החיים שלנו. ובשביל שנוכל עדיין לנסוע למרות הקורונה, במינימום דאגות, חשוב מאוד לרכוש ביטוח נסיעות מקיף.

ביטוח נסיעות כמובן מגן עליכם מבחינה רפואית. באופן רגיל, כאשר אנו חשים ברע, אנו פונים לקבל טיפול רפואי אצל הרופא שלנו בקופת החולים. השירות הרפואי זמין ונגיש כל העת, ולא מדובר בעלויות גבוהות, בישראל הציבור נהנה משירותי רפואה ציבוריים מתקדמים. קופות החולים מאפשרות קבלת טיפול רפואי לחברי הקופה. בכל זמן ובכל מקרה.

אבל מה קורה כאשר אנחנו חולים או חלילה נפצעים במהלך טיול בחו"ל? שם אין לנו שירותי בריאות זמינים בכל מקום ובכל זמן. וודאי שטיפול רפואי עולה כסף, ולא מעט.

בחו"ל כל ביקור אצל רופא, אשפוז בבית חולים או התערבות כירורגית במידת הצורך. עשוי להגיע לעלויות גבוהות מאוד של אלפי דולרים ויותר. מלבד הנקודה הזו, יש הרבה משמעות למדינה אליה אתם נוסעים. מדינות מתפתחות עם מערכת בריאות לקויה. לא תמיד תוכל לספק טיפול רפואי מתאים והולם. כך שחייבים להטיס חזרה לארץ את המבוטח על מנת שיקבל טיפול מתאים.

מעבר לפן הרפואי, גם שירותי איתור, חילוץ והצלה נכללים בפוליסת ביטוח הפניקס סמארט טרוול. ומדובר במצבים שללא כיסוי בביטוח עולים הרבה כסף. מן הסתם שאף אחד לא רוצה שגם ייהרס לו הטיול, גם סבל בעקבות פציעה וגם צריך תשלום כבד עבור טיפול רפואי.

ביטוח לנסיעות לחו"ל של הפניקס סמארט טרוול מציע אופציות של כיסוי לטובת תרחישים שונים שיכולים להתרחש במהלך השהייה שלכם בטיול בחו"ל. כאשר כיסוי זה יכסה מגוון הוצאות בעקבות אירועים ביטוחיים, אשר עשויות להגיע לסכומים גבוהים ביותר.

 

הפניקס ביטוח נסיעות smart travel – ביטוח נסיעות חכם בתקופת הקורונה

ביטוח נסיעות smart travel הוא פוליסת ביטוח מקיפה וכדאית ביותר. שמציעה חברת הביטוח הפניקס. מן הסתם שכל מי שאמור לטוס לחו"ל חייב לעשות ביטוח. וזה לא עניין של מה בכך במיוחד בתקופת הקורונה. לא חשוב אם אתם נוסעים לחופשה זוגית, טיול של בטן גב עם כמה חברים. חופשה עם כל המשפחה, או נסיעת עסקים, ברגע שאתם עוברים את גבולות ישראל, עליכם להיות מבוטחים.

מצבים לא צפויים יכולים להתרחש בכל מקם ובכל זמן. אף אחד לא מזמן אותם, ולא תמיד ניתן למנוע מהם להתרחש. על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט, עליכם להיות מוכנים מראש עם ביטוח נסיעות מתאים. אירועים ביטוחיים הן בעצם תקריות בעייתיות, בין אם מדובר במחלה, תאונה, פציעה, גניבה או אובדן של ציוד וכבודה וכן הלאה, והטיפול בהם כרוך בהרבה מאוד כסף.

הפניקס smart travel הוא ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מגן עליכם בכל מצב אפשרי. ומקנה לכם כיסוי רחב לתרחישים מכל מיני סוגים.

יש להדגיש כי תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיהיה מותאם לסוג הנסיעה שלכם. כדי שתהיו מכוסים בכל הפעילויות שאתם רוצים לעשות.

החלק של ביטוח רפואי בזמן שהיה בחו"ל הפך כעת למהותי, עקב מגפת הקורונה ששינתה את התנהלות החיים כפי שהיינו רגילים לפני כן. אנשים שמחליטים לנסוע לחוץ לארץ, צריכים לקחת בחשבון קשיים והגבלות שונות שכעת מכתיבות נסיעות לחו"ל, והדבר מתבטא כמובן גם ברמת התרחישים האפשריים בעקבות המצב.

כל נוסע חייב להיות מבוטח למקרה של הכרח לעשות שינוי בטיסה (ביטול, קיצור שניה או הארכת שהיה). הידבקות בנגיף וכניסה לבידוד לפני הנסיעה, מקרים בהם יש חשד להידבקות בחו"ל וצריך להיכנס לבידוד, הידבקות בפועל במהלך הנסיעה בחו"ל, כל טיפול רפואי ותרופתי, לרבות אשפוז וכן הלאה.

חשוב לדעת כי בהחלט ניתן לרכוש ביטוח נסיעות מקיף שיגן עליכם גם בתקופה הזו שהקורונה מכתיבה לנו מציאות אחרת. נוסעים לחו"ל בימים אלו? דאגו לביטוח נסיעות סמארט טרוול שמגן עליכם בהרחבה מיוחדת המותאמת לתקופת הקורונה.

 

הפניקס ביטוח חו"ל סמארט טרוול – מספר 1 בשירות לקוחות

הפניקס ביטוח חו"ל smart travel, הנו ביטוח הנסיעות המוביל מבחינת שירות!

חברת הפניקס מספקת ביטוח עם כיסוי והגנה מורחבים במחירים הנוחים ביותר, ביטוח שידאג לכם בכל מצב של אירוע רפואי המתרחש בחו"ל או למצבים של אובדן או גניבת כבודה וציוד.

תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות בהתאמה אישית לפי סוג הנסיעה, ולפי הצורך.

 

איך רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות הפניקס סמארט טרוול?

תוכלו לעשות את ביטוח הנסיעות אונליין בלחיצה על רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, בחרו את ההרחבות הרצויות בביטוח שלכם ותקבלו ביטוח מקיף בהתאמה אישית ועם פרמיה נוחה וכדאית במיוחד.

במהלך הזמן שתשהו בחו"ל, תוכלו להשתמש באפליקציה של הפניקס ולקבל מענה ושירות לכל שאלה ובעיה, 24/7, וכמובן שתוכלו לפנות אלינו לקבלת מענה אנושי בכל שעות היממה.

למידע על האפליקציה של הפניקס –  לחצו על קישור הבא:

https://www.fnx.co.il/travel-insurance/travel_information/travel-insurance-difference/

 

מה כולל ביטוח נסיעות הפניקס ביטוח נסיעות smart travel?

 • פינוי לבית חולים במקרה של תאונה
 • הוצאות עבור טיפול נמרץ בהגעה לבית חולים
 • הוצאות אשפוז בבית חולים
 • פינוי אווירי חירום בחזרה לישראל ב- Air Ambulance , במקרים בהם לא מתאפשר טיפול רפואי הולם במדינה בה נמצא המבוטח, כולל כיסוי עלויות של תרופות
 • קבלת ייעוץ רפואי
 • רפואת שיניים – טיפולי חירום
 • הוצאות עבור הריון שהתגלה בזמן השהיה בחו"ל (עד שבוע 12)
 • איתור וחילוץ
 • חבות כלפיי צד שלישי
 • החזר הוצאות להארכת שהות בחו"ל אשר חורגת מעבר לתקופת הביטוח, עקב מצב רפואי
 • הוצאות הטסת מלווה אל המבוטח היכן שהוא מאושפז בחו"ל
 • הטסת גופה
 • הוצאות מיוחדות לאור מגפת הקורונה

עם האפליקציה של הפניקס תוכלו לאתר את המקום הקרוב ביותר בו תוכלו להיבדק לקורונה, וכמובן לאתר מרפאה פתוחה, או בית חולים במידת הצורך.

אם  תצטרכו להתאשפז במהלך שהייתכם בחו"ל, תקבלו בחזרה שיפוי עבור הפסד הוצאות.

 

מה קורה אם תצטרכו להיכנס לבידוד בחו"ל?

הפניקס סמארט טרוול מבטיח לכם כיסוי למקרה ותידרשו להיכנס לבידוד בזמן שאתם בחו"ל – השיפוי הוא עד 100$ לכל לילה שאתם צריכים להישאר בבידוד (אין הגבלה על מספר הלילות), ומגיע עד 3,000$ במקרה ונאלצתם לשנות את הטיסות שלכם.

אם תיאלצו לבטל את הנסיעה עקב הידבקות בקרונה, או אם יש חשש להידבקות ועליכם להיכנס לבידוד, תהיו מכוסים ברמת הוצאות ביטול הנסיעה עד סכום של 6,000$ , וזאת בתהאם לתנאי הפוליסה.

באם קיבלתם התראה לקראת סגר במקום בו אתם שוהים. הכיסוי נותן שיפוי עד סכום של 250$ עבור שינוי של כרטיס הטיסה. כך שתוכלו לצאת מהר, בתוך 48 שעות, מהמקום שעתיד להיכנס לסגר.

יש לציין כי נסיעות לחו"ל, למרות הקורונה, הן בהחלט אפשריות. יש לעקוב אחר מצב הקורונה, ואחר ההנחיות למטיילים, גם בארץ וגם במדינה אליה אתם נוסעים, וזאת עוד לפני שתעשו ביטוח. כמובן שעליכם להיות אחראיים ולוודא מה הן ההנחיות לטסים לחו"ל לפני שתצאו מהארץ…