מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל

החל מ- 2.6 $ ליום בלבד

הפוליסה כוללת כיסוי רפואי 5$ מיליון, כבודה, הטסה רפואית, מופק ע"י ביטוח עולמי 

למה מגדל?

5 מיליון דולר

כיסוי הוצאות רפואיות

פינוי אווירי ויבשתי

עד לסכום המירבי בפוליסה

החל מ- 2.6 $ להיום

הביטוח כולל כבודה, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, צד שלישי

ללא השתתפות

למעט סלולר, מחשב נייד או טאבלט

מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל

מגדל עולמי ביטוח נסיעות הוא הטוב והמשתלם בישראל הכולל ביטוח רפואי מלא 5 מיליון דולר. כולל הטסה רפואית, איתור וחילוץ, חבות כלפי צד שלישי, low cost החל מ- 1.5 דולר ליום בלבד

מסע עולמי – מגדל הביטוח נסיעות לחו"ל

 

מגדל מציעה ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף ומשתלם. טיול בחו"ל מאפשר לנו ליהנות מהרבה חוויות מרגשות, בילויים שונים, מנוחה, ובעיקר ניתוק משגרת היומיום המתישה. כדי שתוכלו ליהנות עד הסוף מהחופשה שלכם. חשוב שתרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים ליעד אליו אתם נוסעים ולאופי הטיול או החופשה שתכננתם. ביטוח נסיעות יגן עליכם במצבים בהם חס וחלילה תיאלצו להתמודד עם מצב רפואי לא צפוי במדינה זרה, עם אובדן כבודה, גניבה של מטען או ציוד, ועוד כל מיני תרחישים, שכולנו מקווים שלא יקרו. ביטוח עם כיסוי מספק יעניק לכם שיפוי בשלל מצבים בעייתיים, שללא הביטוח היו מחייבים אתכם בהוצאות כספיות גבוהות מאוד.

במיוחד היום, כאשר אנו מתמודדים עם מגפת הקורונה שהשפיעה על כל העולם הכרחי לדאוג לביטוח מתאים. בכל נסיעה לחו"ל. כאן המקום לציין שגם נסיעות קצרות אפילו ל24 או 48 שעות מחייבות ביטוח. ללא ביטוח נסיעות, אתם יכולים למצוא את עצמכם נאלצים לעמוד בהוצאות עבור טיפול רפואי אם חלילה אינכם מרגישים בטוב. או בהפסדים הכספיים במידה ויש חשש להידבקות ואתם נדרשים להיכנס לבידוד, צריכים לבטל או לדחות את הנסיעה. להקדים חזרה לארץ באם יש הודעה על החלת סגר מקומי וכן הלאה.

כמובן שגם ללא קשר למגפת הקורונה, ביטוח רפואי במסגרת ביטוח נסיעות יגן עליכם במצב שחליתם באופן פתאומי ונזקקתם לבדיקה רפואית או לטיפול. אם נקלעתם למצב חירום רפואי, אם חלילה קרתה פציעה קשה, וכיוצא בזאת.

לרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל, ומובטחת לכם חופשה ללא דאגות, גם בתקופת הקורונה.

למשל, לפי תנאי ההרחבה בפוליסה, במסגרת הביטוח יינתן החזר מלא על כרטיס טיסה שבוטל לאור מצב רפואי עקב המגיפה. וכן במצבים כלליים בהקשר זה, כמו למשל אם נדרשתם לבידוד במהלך החופשה, ועוד מצבים בעייתיים שעשויים להתרחש.

שימו לב, כיסוי זה של פוליסת הביטוח יינתן לבעלי תו ירוק. תעודת מתחסן או תעודת מחלים רשמית. שתקופה לפחות עד סיום הנסיעה במועד החזרה לארץ.

מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה

מגפת הקורונה עדיין מתפשטת ברחבי העולם. עם זאת, לאחר שנה של סגרים והגבלות. השמיים נפתחים ומאפשרים לנו, לטוס, לצאת לחופשות ביעדים שונים. ולנסות לפצות על המחנק שהותירו התקופות הקשות יותר במהלך השנה האחרונה.

חברת מגדל מציעה כיסוי רפואי מורחב בהתאמה למצב שהמגפה העולמית יצרה ולכל התרחישים האפשריים בעקבותיה. מדובר בביטוח מקיף ומשתלם עבור כל נסיעה לחו"ל.

מבחינת כיסוי רפואי, ביטוח מגדל חו"ל מקנה לכם כיסוי מלא בכל מצב של מחלה פתאומית או מצב חירום רפואי אשר מתרחש במדינה אחרת. כאשר הכיסוי הרפואי מבטיח מימון של עלות הטיפול הרפואי הנדרש, במשך כל השהות שלכם בחו"ל.

מבחינת הכבודה, ביטוח נסיעות לחו"ל של מגדל, נותן מענה גם במקרים בהם ציוד או רכוש שלכם נגנב, נפגע וניזוק או אבד.

האחריות על המטען במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל תבטיח לכם פיצוי מלא עבור החפצים שנגנבו או ניזוקו. כאשר עבור חפצים יקרי ערך במיוחד – אפשר להוסיף הרחבה ייעודית בפוליסה. בסכום תואם לערכם.

דגשים לקראת רכישת ביטוח נסיעות – מגדל חו"ל

לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, בררו את התנאים המלאים של הפוליסה וודאו מה בדיוק היא כוללת. הנה כמה מהפרמטרים המרכזיים שכדאי לבדוק:

פוליסת מגדל חו"ל מספקת כיסוי להוצאות רפואיות עד סכום של 5,000,000$.

תנאי הקבלה לפוליסת נסיעה לחו"ל, מותאמים לכל גיל ולמצבים רפואיים שונים.

ביטוח הנסיעות של מגדל כולל מבחר הרחבות לפי צורך. כגון – הריון, כיסוי עבור פעילויות ספורט אתגרי, ביטוח סקי, ביטוח מכשירים אלקטרוניים וכן הלאה.

כמו כן, פוליסת הביטוח מספקת כיסוי להוצאות רפואיות בכל מקרה של מחלה או פציעה במהלך הנסיעה. לרבות מקרה של הידבקות בנגיף הקורונה. הטסה בשל סיבה רפואית עד גבול האחריות המרבית, וכיסוי הוצאות על תרופות עד סכום של 10,000$.

הפוליסה תעניק לכם החזר הוצאות בגין קיצור או ביטול הנסיעה, כמו גם פיצוי בגין תאונה ופציעה, נכות מלאה או חלילה מוות.

אנו מספקים למבוטחינו שירות מסור במוקד סיוע שעומד לרשותכם 24/7. ניתן ליצור קשר עם המוקד שלנו בכל דבר ועניין, ולקבל מענה מהיר מקצועי ואדיב.

מגדל מובילה גם

ביטוח ספורט חורף - סקי

ביטוח לתרמילאים

ספורט אתגרי

Ishield ביטוח נסיעות לחו"ל 

האתר נבנה ע"י strong media, כל הזכויות שמורות ל- ishield